Závěsné Lešení Petr Kaše Slide č.1
Závěsné Lešení Petr Kaše Slide č.2
Závěsné Lešení Petr Kaše Slide č.3

Prohlášení o přístupnosti

Stránky www.zavesneleseni-kase.cz byly vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost jejich obsahu.

Prohlížeč

Pro bezchybný přístup k obsahu je zapotřebí povolené “Cookies” a “Javascript”, stránky nejsou závislé na konkrétním typu a verzi prohlížeče. Doporučujeme však použití posledních verzí prohlížečů. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, kontaktujte prosím administratora stránek pomocí e-mailu webmaster@zavesneleseni-kase.cz.
Stránky byly testovány v IE verze 8 a 9, Firefox verze 10 a 11 a Google Chrome.

Ovládání

Menu/Navigace
Stránky obsahují hlavní navigační menu v horní části obrazovky. Ve spodní pravé části je navigační menu pro obsah, tisk a další podpůrné stránky. Dále ve spodní levé části najdete odkazy na sociální sítě, včetně aktuální fotogalerie.
Fotogalerie
Galerie se zobrazí kliknutím na jakýkoliv zmenšený obrázek zobrazený na stránce. Ovládání fotogalerie - vpřed, vzad, zavřít zobrazuje se číslo aktuálního obrázku a počet všech obrázků v galerii.
Formulář
Stránky obsahují formulář pro Vaši poptávku či případný dotaz.

Přizpůsobení velikosti

Velikosti prvků lze snadno zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů: Microsoft Internet Explorer
Ctrl a posun kolečkem nebo v menu Zobrazit > Velikost textu >… (View > Text size >…)
Mozilla, Firefox, Google Chrome
Zvětšení Ctrl a +, Zmenšení Ctrl a -

Tisk stránek

Součástí stránek je také verze pro tisk, která neobsahuje navigaci (menu) a další nepotřebné prvky. Tisknout lze pomocí odkazu “Vytisknout” dostupného na každé stránce dole, nebo případně přímo z menu internetového prohlížeče.

Webové standardy

O použitých standartech a technologiích se dozvíte vice na stránce “About”, která popisuje všechny použié komponenty včetně odkazů na validátory kódu.(Naposledy revidováno - 1.1.2020)

LEŠENÍ PETR KAŠE
Vitice 91, 281 06 Vitice, tel: +420 603 436 020, e-mail: info@zavesneleseni-kase.cz

Závěsné Lešení